Ogłoszenia duszpasterskie IV Niedziela Wielkanocna
  • 20 kwietnia 2024, 18:00

IV  NIEDZIELA WIELKANOCNA

21  kwietnia 2024 r.

1. Dziś przeżywamy w Kościele Niedzielę Dobrego Pasterza. Jest to dzień kiedy w sposób szczególny modlimy się za kapłanów prosząc również o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Pamiętajmy w modlitwie o tych kapłanach, których Pan Bóg postawił na naszej drodze życia. Dziękując za ich kapłańską posługę prośmy o świętość życia dla wszystkich kapłanów. Pamiętajmy również o tych, którzy przeżywają trudności na drodze życia kapłańskiego.
  2. Dzisiaj po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Pragnę przypomnieć, że obecnie do bierzmowania przygotowuje się młodzież klasy 7 i 8 szkoły podstawowej.
  3. Również dzisiaj z racji III niedzieli miesiąca, przy wyjściu z kościoła są zbierane ofiary na pokrycie kosztów inwestycji, które w tym roku podejmujemy w naszej parafii. Dziękuje za ofiarność a przede wszystkim za zaufanie.
  4. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszam na spotkanie formacyjne wspólnotę Bractwa św. Józefa.
  5. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciech , głównego Patrona Polski. Z tego względu we wtorek Msza św. o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy.
  6. W najbliższy piątek, 26 kwietnia o godz. 19.30 zapraszam na kolejne spotkanie młodzież ze wspólnoty Quo Vadis.
  7. W sobotę o godz. 11.00 zbiórka ministrantów.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej dwutygodnik Opiekun i nasza parafialna gazetka Dobra Nowina.

ks.  Robert Lewandowski

ks. Robert Lewandowski